O nas

Boryszew HR Service Sp. z o.o. wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Boryszew, która jest jedną z największych grup przemysłowych w Polsce, działającym globalnie producentem, koncentrującym swoje działania na branżach: motoryzacyjnej, przetwórstwa metali nieżelaznych oraz chemii. W skład Grupy Boryszew wchodzi kilkadziesiąt zakładów produkcyjnych w Europie, Azji oraz obu Amerykach.

Boryszew HR Service została utworzona 7 listopada 2013 roku. Spółka jest agencją zatrudnienia, która dedykuje swoje usługi do wszystkich przedsiębiorców, zarówno w Polsce jak i za granicą, którzy pragną podnieść swoją konkurencyjność w środowisku biznesowym.

Spółka oferuje pomoc zarówno przy obsłudze administracji kadrowo-płacowej, świadczy usługi legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców, rekrutacji jak i pracy tymczasowej w kraju i zagranicą.

Misją Spółki jest zapewnienie zgodnej z przepisami, sprawnej obsługi na tych wszystkich obszarach dla podmiotów gospodarczych, przy zapewnieniu wysokiej jakości prowadzonych przez BHRS działań.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia zakładki DLA PRACODAWCY oraz DLA PRACOWNIKA, gdzie specjalnie dla Państwa przedstawiliśmy szczegółowo naszą propozycję.

Boryszew HR Service Sp. z o.o.

ul. M. Skłodowskiej - Curie 73 87-100 Toruń
hrservice@hrservice.com.pl +48 56 656 13 52 +48 56 656 13 30